Aťka Janoušková (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Včelka Mája - Aťka Janoušková slaví narozeniny. Gratulujeme!

Nejmenší česká herečka a dabérka Aťka Janoušková, která mj. propůjčila svůj hlas populární Včelce Máje, namluvila berušku v Broučcích nebo králíčka Azurita z reklamy, slaví dnes krásné osmdesáté sedmé narozeniny.  

„Stresy přenechávám jiným. Aktivní činnost jsem už opustila a teď si užívám života. Ráda čtu, zajdu si do divadla, občas mrknu na televizi nebo si poslechnu rozhlas a hlavně se setkávám s přáteli, takže kulturně a společensky nestrádám,“ jak jinak, než s úsměvem, prozradila Aťka.

Kliku má prý i na zdraví a může si proto dělat, co se jí líbí a nač má chuť. To, co jí prý osud vzal na výšce, to jí tedy vynahradil na fyzičce a zdraví. 

„Je to tak, byl ke mně vcelku příznivý. Jak jsem už řekla, život mě baví věk, nevěk. Teď nově mě oslovil nějaký klučík, že bychom mohli napsat moje paměti. Já to ale pořád odsouvám a zatím se mi do toho moc nechce. Na to jsem mladá a člověk neví, co se ještě všechno může stát, takže všeho do času,“ smála se Aťka Janoušková, která má stále temperament na rozdávání.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 2. 2017 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.