(Zdroj: Archiv Muzzikanti ) 20x FOTO

Ve filmu Muzzikanti se objeví komiksy věhlasného malíře Tomáše Rollera!

Premiéra letní hudební romance Muzzikanti se nezadržitelně blíží a producenti už poodhalili celou řadu lákadel nového filmu režiséra Dušana Rapoše a scenáristy Petra Šišky. 

Ve filmu zazní 21 autorských písní napříč žánry a jejich protagonisty budou hvězdy takového kalibru jako Jarek Nohavica, Marta Jandová, Peter Cmorik, Markéta Konvičková, Pavel Callta, Kollárovci, Albert Černý a další. O herecké party v malebném dosud filmaři neobjeveném teritoriu těšínského Slezska se postarali Pavel Kříž, Maroš Kramár, Martin Dejdar, Patrik Děrgel, Eva Vejmělková, Norbert Lichý, Sara Sandeva a nebo třeba i držitelka nominací za hlavní ženskou roli v rámci Českých lvů i České filmové kritiky polská hvězda Michalina Olszańska.

Co však je úplnou novinkou, to jsou komiksové sekvence bratislavského výtvarníka Tomáše Rollera, který je světově uznávaným autorem tohoto žánru.

Jak prozradil režisér Rapoš: „Tomášovy kresby fantasticky doplňují charakter filmu a skvěle gradují celou řadu scén v Muzzikantech. Díky této dimenzi dostává náš film nezaměnitelný charakter a podstatně se  odlišuje od jiných.“

Rollerovy komiksy dostanou v postprodukci pohyb a v celém filmu najdeme celkem 18 komiksových sekvencí, ve kterých můžeme obdivovat brilantní techniku slovenského výtvarníka, jehož excelentní práce jen podtrhuje mezinárodní ambice nového filmu Muzzikanti, který zamíří do českých kin 1. 3. slavnostní premiérou v Praze a od 2. 3. jej diváci mohou vidět prakticky v celé české republice.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

24. 1. 2017 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.