Zpěvačka Dasha patří k našim nejhubenějším zpěvačkám. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Ve StarDance nejštíhlejší česká zpěvačka netančí, ale zato ji tam nepřeslechnete!

Dasha (34), vlastním jménem Dagmar Sobková, patří mezi naše nejobsazovanější muzikálové zpěvačky. Je držitelkou Ceny Thálie, trvale spolupracuje s Karlem Gottem (76) a dalšími hvězdami české hudební scény.

Nejenže Dasha se svým programem koncertuje po celé republice, se swingařem Janem Smigmatorem (29) mají vlastní hudební pořad v rádiu, ale každou sobotu nyní zpívá v taneční show StarDance s Moondance Orchestra Martina Kumžáka, jehož je sólistkou.

Je až s podivem, kde na to všechno Dasha bere energii, neboť se bezesporu řadí k našim nejútlejším zpěvačkám. „Já si přijdu naprosto normální. Jenom prostě vypadám nějak tak hubeně,“ říká Dasha.

V divadle, kde se šijí kostýmy na míru, to nevadí, problém ale mívá mimořádně štíhlá zpěvačka v běžném životě, oblečení proto nakupuje i v dětských velikostech. „Sehnat moji velikost je nadlidský úkol. Naštěstí mohu vybírat i v dětském oddělení. Tam občas seženu věci, ve kterých nevypadám úplně infantilně,“ směje se zpěvačka.

Jak to Dashe sluší a hlavně zpívá, se můžete na vlastní oči a uši přesvědčit například v Divadle v Rytířské na jejím koncertě 8. prosince, kdy majitelka jednoho z nejlepších českých hlasů vystoupí doprovodu kapely Pajky Pajk Quintet. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 11. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.