Taneční soutěž StarDance opouštějí Marek Taclík s Martinou Markovou. (Zdroj: Herminapress.cz )

Ve StarDance se tančila salsa a valčík: Ze soutěže vypadává herec Marek Taclík

Páté kolo sedmé řady taneční show StarDance se stalo osudným pro Marka Taclíka (42) s Martinou Markovou (23). Sedm soutěžních párů tančilo salsu a valčík za doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

Nejvíce bodů, třicet šest, v sobotu večer dostala zpěvačka Leona Machálková (48) a její taneční partner Michal Necpál (28), kteří zatančili nádherný valčík, což ocenila i porota – Radek Balaš dokonce tasil desítku, Jan Révai a Tatiana Drexler devítku, Zdeněk Chlopčík páru udělil osm bodů.

Jenom čtrnáct bodů, nejméně ve čtvrtém vyřazovacím kole, obdržel Lukáš Pavlásek (37), jenž tančil s Lucií Hunčárovou (29) valčík na píseň od Beatles. Diváci to opět viděli jinak a poslali domů herce Marka Taclíka a jeho taneční partnerku Martinu Markovou, ti předvedli salsu, za niž sklidili třiadvacet bodů.

Ze soutěže, kterou provázejí Marek Eben (57) a Tereza Kostková (39), již byli vyřazeni Lucie Dvořáková (37) alias DJ Lucca, boxer Rosťa Osička (59) a doktorka Kateřina Cajthamlová (53).

O vaši přízeň a hlasy dále na parketě bojují moderátor Leoš Mareš, rapper Radek Gipsy Banga, komik Lukáš Pavlásek, zpěvačka Leona Machálková a herečky Marie Doležalová a Jitka Schneiderová.

Zbývajících šest tanečních párů za týden předvede cha-chu a rumbu, tentokrát výhradně na písně Michaela Jacksona.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

14. 11. 2015 21:45 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.