(Zdroj: Herminapress.cz ) 38x FOTO

Večírek kadeřnického salonu Oscar - Borhyová bude rodit každým dnem, přesto vyrazila s Hrdličkou na mejdan

Lucie Borhyová s partnerem Hrdličkou vyrazila na večírek kadeřnického salonu Oskar v Salvatorské ulici. Termín mají přitom už na konci června.

„Pokojíček už máme připravený, je krásně barevně vyladěný,“ říká Lucie, která překvapila zelenými šaty, které doplnila šperky Calvin Klein a neodpustila si ani boty na podpatku.

„Přítel chce být u porodu. Strašně se na to těší, i když se oba bojíme, aby bylo všechno v pořádku,“ říká moderátorka a dodává, že svatbu určitě plánují. Co se týká návratu do práce, nechává to Lucie volně plynout.

„Nechci to nijak hrotit, uvidím, jaká bude situace. Když bude všechno ideální, tak nevylučuju, že se vrátím, ale nechávám tomu volný průběh.“

Na miminko se oba těší, ale do zpěvu se doma ale raději nepouštějí.

„Dopadá to katastrofálně, takže raději do bříška pouštíme Hanku,“ směje se Lucie a ukazuje na Hanku Zagorovou, která do kadeřnictví také zavítala. Ta se už nemůže dočkat dovolené.

„Jezdíme každoročně do Španělska. Dokonce už dávám dohromady knížky, které si vezmu. Na to konto vyvstala se Štefanem velká debata o tom, kdo vezme do kufru co,“ svěřila se ohledně domácí roztržky Hanka.

„Knížky jsou nejtěžší na světě a já jsem si ještě nezvykla na čtečku. Vlastně po tom ani netoužím, mám ráda listy papíru a to, jak knihy voní,“ říká zpěvačka. K Oskarovi prý chodila ještě v jeho začátcích v Intercontinentalu, ale ani experimentování s účesem jí není cizí.

„Když jsem chodila na vejšku do Brna, tak jsem na hlavě měla snad všechny barvy, co si dokážete představit,“ říká a dodává, že se jí nevyhýbaly ani maléry.

„Když jsem si jednou hlavu odbarvovala, chytlo to do modra. To už potom vyučující špatně vydejchávali,“ směje se Hanka.

Veronika Freimanová prý řádila s účesem dost podobně.

„V mládí jsem měla trvalou, protože jsme to měli všichni, ale vlasy to hodně vysušovalo. To bylo vlastně první, čeho mě Oskar zbavil,“ říká herečka.

„A pokud jsem kdy chtěla nějaké razantní změny, tak mi nevyhověl, ale určitě to bylo pro dobro věci,“ dodává Freimanová.

Velkým překvapením byla herečka Pavla Vitázková, kterou teď naplno zaměstnává půlroční dcera Barborka.

„Teď je v Brně s tátou vůbec se o ni nebojím. Nejsem zastánce chův, proto teď zůstávám většinu času v Brně a práci v Praze bych teď nevzala. Počkám, až bude větší,“ říká herečka.

„Nemám dítě proto, abych od něj odcházela. Zásadně mi to změnilo život, člověk už se teď o ni vždycky bude jenom bát,“ dodává Pavla, která vypadala snad hubenější,než před těhotenstvím.

„Postavu mi dala dohromady Barborka. Nespí, brečí, jezdím s kočárkem. Dítě se o mě postaralo, aby mělo maminku k světu,“ směje se Vitázková.

19. 6. 2014 01:47 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.