Herečce Haně Vagnerové fandilo hodně diváků. Mužských diváků. (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Vedro nevedro, šlapeme: Koukejte, jak se VIPky hnaly za penězi!

I přes tropické horko se na 50. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech celebrity a známé osobnosti nebály šlápnout na rotopedu do pedálů. Motivaci měly velikou, šlapaly pro nadaci Pomáhej pohybem ČEZ.

Slavné tváře zabíraly do pedálů a s očima přilepenýma na displeji hltaly informaci o naskakujících penízcích. A že jim teče pot nejen po tváři, ani moc nevnímaly. Smekáme!

Vzhledem k lehkým letním oděvům některé dámy musely hlídat svoje dekolty a krátké šaty. Výstřihy si kontrolovaly třeba Jitka Čvančarová (37) nebo Hanka Vagnerová (32).

Nejvíce se však zapotil moderátor Jiří Macháček (48). Utáhnout celou akci, doprovodit slovem všechny protagonisty při jejich jízdě, to už chce výdrž. Nedbal na etiketu, sundal sako a jeho propocené triko mluvilo za vše.

Rovnou z golfu si přišel zajezdit i Jiří Bartoška (68). „Baví mě jezdit autem, kolo nemám moc rád. Ale porazil jsem generálního ředitele ČEZu Daniela Beneše. Já vyjezdil 283 korun a on jen 246,“ chlubil se v rozhovoru pro tisk prezident festivalu Bartoška. 

Pohyb na rotopedu většině protagonistů přihrál smích na tvář. Jen ten Karel Roden (53) šlapal zase bez úsměvu. Nebo že by se usmíval pod vousy? 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 7. 2015 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.