Filip Antonio vyrostl. V roli Jakuba v muzikálu Osmý světadíl ho nahradí bráška Viktor Antonio. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Velká rošáda v muzikálu Osmý světadíl. Bráchové si předali role

Malá velká sláva proběhla včera v Divadle Kalich při děkovačce po skončení muzikálu s písničkami skupiny Elán – Osmý světadíl. Partička herců a zpěváků a nabité hlediště se rozloučilo s jedním z protagonistů veleúspěšného představení – dětskou hvězdou Filipem Antoniem, který ztvárňoval roli Kubíčka, a přivítalo bouřlivým potleskem jeho nástupce – brášku Viktora.

„Nějak jsem z té role vyrostl a bylo potřeba omladit a jsem strašně moc rád, že volba padla na brášku. Budu mu při jeho premiéře, kterou si odbude v neděli 17. února držet všechny palce a jsem si jistý, že to zvládne. Jsem tak trošku smutný z toho dnešního loučení, Osmý světadíl je takové smutně veselé představení a svého Kubíčka jsem měl rád, stejně jako kolegy a kamarády v tomhle divadle. Ale určitě se za nimi přijdu podívat,“ nechal se slyšet dvanáctiletý Filip, jinak žák šesté třídy a také zdatný šermíř a milovník přírody. Od neděle tedy naskočí na prkna, co znamenají svět, šestiletý Viktor.

„Filip a mamka mi hodně moc pomáhali. Zkoušeli jsme společně moji novou roli, pomáhali mi a vůbec se přitom nerozčilovali. Do neděle ještě budeme párkrát zkoušet a pak na to půjdu. Moc se těším,“ s odhodláním prozradil Viktor Antonio, který je v současné době „posluchačem“ mateřské školy, od září se stane prvňáčkem a kromě toho, jak prozradil, chodí na gymnastiku. Není toho na malého caparta trošku moc? 

„Kdepak, jde to a hlavně mě všechno baví. Jo a ještě chodím venčit pejska. Dostali jsme pod stromeček maltézáčka, okamžitě jsme se skamarádili a vyrážíme na procházky. A až začnu chodit do první třídy, tak zvládnu k tomu určitě i učení. Bráška slíbil, že mi v tom taky pomůže,“ s odvahou v hlase vysvětlil Viktor Antonio a s už ostříleným muzikálovým a filmovým bráškou zapózovali našemu fotografovi a hned nato se nechali zvěčnit i s maminkou, muzikálovou a operetní zpěvačkou Ditou Hořínkovou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 1. 2016 10:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.