You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na český trailer k 2. části filmu Hunger Games: Síla vzdoru. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Velké finále je tady: Závěrečný díl fenomenální ságy Hunger Games míří do kin!

Je tu konec jedné oblíbené ságy. Americký snímek Hunger Games: Síla vzdoru – 2. část je posledním dílem série o Katniss Everdeen v podání Jennifer Lawrence (25). V závěrečné epozidě, kterou opět natočil Francis Lawrence (44), nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu.

Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.

Druhá kapitola snímku Hunger Games: Síla vzdoru je druhým filmem, který byl natočen podle závěrečné části knižní trilogie americké spisovatelky Suzanne Collins (53). Tvůrci původně zvažovali, že poslední knihu, v originále nazvanou Mockingjay, rozdělí až na pět dílů. Nakonec však vznikly pouze dva.

Celkově jde o čtvrtý snímek z akční série Hunger Games. Českou premiéru má dobrudružný film Hunger Games: Síla vzdoru – 2. část ve čtvrtek 19. listopadu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 11. 2015 18:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.