Podívejte se do fotogalerie, kdo si nenechal ujít premiéru filmu Michala Davida Decibely lásky. (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Velký zájem o premiéru filmu Michala Davida Decibely lásky. Podívejte se, kdo si ji nenechal ujít!

Očekávaná premiéra romantického muzikálu s písničkami Michala Davida Decibely lásky proběhla v multikině Cinestar Anděl. Oproti původním předpokladům museli pořadatelé pro velký zájem promítnout film ne v předpokládaných pěti, ale sedmi sálech.

„Já jako producent jsem v pohodě a dobrém rozmaru. Myslím si, že se dílo vydařilo. Věděl jsem, že se na tomhle filmu budou podílet profesionálové, a to jak ve štábu, tak i v jednotlivých rolích a nezklamal jsem se. Nechci hovořit za diváky, ale viděl jsem, že odcházeli z kina s dobrým dojmem a příjemně naladěni. Samozřejmě, každý bude mít na tenhle film svůj názor, ale uvidíme, co na něj budou říkat platící diváci, premiérové publikum totiž bývá trošku jiné, než to klasické,“ se spokojeným úsměvem vysvětlil Michal David.

„Je to podle mě takový příjemný odpočinkový film pro diváky, pro řadu z nás, kteří jsme v něm účinkovali to občas ale byla honička. Taneční pasáže byly náročné, přísným pohledem nad námi bděl mistr tance Petr Čadek a nic neodpustil. Faktem je ale, že se snažil některá čísla nám i přizpůsobit. Jak jsem řekla, nebylo to jednoduché, zvládli jsme to, takže moje pocity z celého filmu jsou jen dobré,“ nechala se slyšet jedna z hvězd filmu Alžběta Bartošová. A v podobném duchu hovořili i další třeba Rudolf Hrušínský nejml., Filip Cíl, Aneta Vrzalová či Petra Svoboda.

„Je pravda, že občas z účinkujících stékaly kapky potu, tak to ovšem, když chcete něco dělat na úrovni, prostě musí být. Mákli si a výsledek jejich snažení je vidět,“ doplnil Alžbětu Petr Čadek.

Decibely lásky hlavně díky starším písničkám Michala Davida rozparádí i publikum. Jak jsme se přesvědčili řadu hitů si diváci prozpěvovali s účinkujícími. Třeba ty s názvy Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel nebo Chtěl bych žít, jak se má a viditelně se zamlouvala i nově zkomponovaná hudba. „Je to romantika. Příběh tří generací, které prožívají své touhy, sny i zklamání a přitom nepřestávají věřit na lásku. Víc už ale o filmu mluvit nebudu. Ať si každý udělá obrázek sám,“ dodal Michal David a ve svém apartním premiérovém oblečku se nechal zvěčnit i s dortem na oslavu pražské premiéry.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

11. 2. 2016 13:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.