Vendula Pizingerová se synem Jakubem Svobodou (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Vendula Pizingerová se zlomenou rukou vykoupila hračkářství

Není jen matkou syna Jakuba, ale jak říká má dětí hodně. Jsou jimi malí pacienti postižení leukémií, o které se jako prezidentka nadace Kapka naděje stará. I proto dorazila spolu s Kubou na otevření největšího hračkářství ve střední Evropě Hamleys. Zatímco synek obhlížel nabídku a zkoušel, úspěšně, zvítězit hlavně nad „chytrými“ hrami, matka kula pikle se zástupci obchodu a firmy.

„Jsou tu krásné hračky, které by určitě udělali velkou radost nemocným dětem, a jsem šťastná, že jí určitě udělají. Domluvili jsme se na spolupráci, takže malí pacienti se mohou těšit,“ nechala se slyšet Vendula, která si i na „vlastní kůži“ vyzkoušela, co která hračka umí.

„Doma s Jakubem a manželem hrajeme takové ty stolní hry a baví nás to. Tady vidím věci, které jsem zatím neznala, takže si je musím řádně obhlédnout, co by se hodilo. Teď ke zmíněným hrám si našel syn další kratochvíli a umělecky mi ztvárnil gyps na ruce. A docela se mu výtvory vydařily,“ s úsměvem uvedla Vendula Pizingerová. Ovšem, co způsobilo, že musí nosit na ruce sádrovou ozdobu neprozradila, a tak se lze jen dohadovat, že by za ní stály její cvičební a sportovní aktivity.

Prohlédnout si nabídku hračkářství si ovšem nenechaly ujít ani další známé tváře se svými ratolestmi. Dorazila třeba Bára Basiková se synem Theodorem, nechyběla Heidi Janků s manželem a jeho pravnoučaty, mrně v náručí si na akci přinesla Andrea Kalivodová, přišla také Štěpánka Duchková s dvojčaty atd. atd. Jako rodinný výlet třeba pojal otvíračku hračkářství Oldřich Vízner. Ten se svou početnou svitou se dokonce s chutí aktivně pustil i do testování klavírních kláves, ovšem netradičně – do hry zapojil dolní končetiny.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 5. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.