(Zdroj: Lucie Vítkova/Kapka nadeje ) 6x FOTO

Vendula Svobodová se děsila velkého výstřihu. Proč?

Vendula Svobodová a Tereza Kostková už vědí, jaké večerní šaty obléknou zítra na benefičním koncertu Nadačního fondu Kapka naděje Znovuzrození.

Oběma šila róbu na míru módní návrhářka Taťána Kovaříková. A dnes po zkoušce se muselo upravovat. Taťána chtěla mít Vendulu pořádně sexy, až se prezidentka Kapky naděje lehce vyděsila.

"Šaty Táni miluju, je mojí dvorní návrhářkou a naprosto jí důvěřuju. I já se ráda cítím velmi sexy, ale shodly jsme se, když jsem šaty oblékla, že výstřih je na benefiční galavečer už moc. Tak jsme ho výrazně zmenšily," prozradila Vendula, která bude zářit ve zlaté róbě.

V popelavých šatech se předvedla herečka Tereza Kostková. Herečka se pyšní dokonalou postavou a modelkovskou velikostí 36. Původně chtěla návrhářka herečku s holými rameny, nakonec se dohodly, že přidají krajková ramínka. "Cítím se tak bezpečněji," dodala s úsměvem Kostková, která bude benefiční koncert moderovat.

Celý galavečer je věnován zesnulému muži Venduly Svobodové Karlovi Svobodovi. S hity legendárního skladatele vystoupí Marian Vojtko, Wanastowi vjecy, No Name, Michal David, Václav Noid Bárta, Anna K., Bára Basiková, Tereza Mátlová a děti slavných - Jakub Svoboda, syn a dcera Báry Basikové, vnuk Michala Davida nebo syn Karla Vágnera.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

16. 6. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.