(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Verešová, Bučková, Koblížková, Perkausová, Parmová a Vojtko otevřeli luxusní butik s módou Emotion

Slavnostního otevření módního butiku Emotion, ve kterém najdete oblíbené světové značky Met, Armani a Cycle se zúčastnili milovníci módy Andrea Verešová, Sandra Parmová, Eliška Bučková, Eva Perkausová, přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková, která dorazila s partnerkou Libora Boučka Gabrielou Bendovou nebo zpěvák Marian Vojtko.

"Emoce nás všechny provázejí celý život, tak i proto název mého dalšího dítěte," řekla na slavnostním otevření obchodu majitelka Gabriela Bendová, kterou přišel podpořit její partner, plastický chirurg Roman Kufa.

A jak jsou na tom s emocemi naše známé tváře? Kdy je projevily nejvíce?

„Naposledy to bylo v Mongolsku, tam to bylo nejsilnější. Byla jsem na pokraji sil, psychicky i fyzicky. Bezbranná a pocit zoufalství, kdy člověk musí vydržet a už nemůže. Nejkrásnější emoce projevuji asi nejvíc na Vánoce," prozradila Bučková.

„Rozhodně ve vztahu. A kdy? No přece pořád. Láska je neustálý příval emocí," řekla partnerka Leoše Mareše, módní redaktorka Monika Koblížková, která módou žije a z hadříků v novém obchodě byla nadšená. „Mám slabost hlavně pro značku Cycle Jeans, kterou jsem objevila před dvěma lety," dodala Koblížková, který již pozítří odlétá s partnerem na dovolenou do New Yorku.

A jak je na tom Eva Perkausová?

„Myslím si, že jsem celkově emotivní a impulzivní povaha. Když se zlobím, podle mě to vědí i sousedi v okolí," směje se. „Naopak když mám radost, mám ji na rozdávání. Jsem extrovert a nemám problém sdílet emoce. Kdykoli si přečtu jakoukoli zprávu o tom, že někdo ublížil dětem nebo zvířatům, tak to mě vždy hluboce zasáhne," dodala Perkausová.

Nově otevřený butik Emotion najdete na pražské adrese Rytířská 17, Praha 1.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

20. 10. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.