Andrea Verešová a Jana Doleželová na trati obřího slalomu ve Špindlu. (Zdroj: archiv Jan Holický ) 8x FOTO

Verešová s Doleželovou zmákly obří slalom. Neuhodnete, komu to na svahu natřely!

Modelka Andrea Verešová (35) a krásná lékárnice Jana Doleželová (34) si ve Špindlerově Mlýně poměřily své lyžařské schopnosti. V rámci tréninkového závodu vyzkoušely poprvé v životě obří slalom a svými časy to s přehledem natřely i zpěvákovi Janu Kalouskovi (54).

Andrea Verešová lyžování miluje a kdykoli má čas, tráví s manželem a dětmi víkendy ve Špindlerově Mlýně. Tentokrát však přijala výzvu Jana Holického, bývalého českého alpského lyžaře, čtyřnásobného Mistra ČR a reprezentanta na Zimních olympijských hrách v Salt Lake City, zúčastnit se tréninkového závodu jeho týmu v obřím slalomu. Andrea ozdobila černou sjezdovku ve Svatém Petru tradičně nejluxusnějším outfitem. Bílou lyžařskou kombinézu zdobily černé doplňky i kožíšek kolem krku. Zazářila ale i svým sportovním výkonem. Všechny celebrity strčila do kapsy a zvítězila.

„Ve Špindlu už jsem dříve zkoušela několikrát závodit, ale teď už jezdím opravdu jen pro zábavu. Nepotřebuji si nic dokazovat a nechci se ani zbytečně zranit. Obří slalom jsem ale nikdy nejela, tak jsem pozvání přijala a zkusila to," řekla Andrea, která na svahu trénovala s lékárnicí a Miss České republiky pro rok 2004 Janou Doleželovou. Ta začala lyžovat až ve dvaceti letech. O to ale častěji nyní brázdí svahy. 

„V brankách jsem jela v životě asi jednou nebo dvakrát. Ve Špindlu to byl příjemný adrenalinový zážitek, který bych si klidně zase někdy příště zopakovala. Neměla jsem sice moc nabroušené lyže, ale i tak jsem si to užila. Na hory se snažím jezdit každý víkend, když nemám žádné pracovní záležitosti. V Čechách jezdím jen do Špindlu, protože tu je nejvíc kilometrů sjezdovek i zábavný aprés-ski program. Když mám delší volno, jezdím i do Alp," prozradila Jana, která zářila i díky své nové lásce. Okatá brunetka nedávno přiznala vztah s generálním ředitelem fotbalové Slavie. Tak snad jí to tentokrát vydrží.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 3. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.