Veronika Jeníková (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Veronika Jeníková se bojí anorexie. O kolik zhubla za pouhé 3 měsíce?

Zahušťování kštice, bezamoniakové melírování pH, speciální regenerační kúra ultrazvukovou žehličkou, stříhání a foukání – tak tohle všechno absolvovala u svého kadeřníka Martina Žifčáka herečka Veronika Jeníková. A jak je z fotek patrné, kompletní vlasová údržba se vydařila.

„Já jsem ještě začátkem prázdnin hrála, pak jsem si vyrazila na takovou poznávačku do Amsterodamu. Chodila po městě a navštívila jeho pamětihodnosti a zajímavá místa. Tam jsem se měla cítit jako pohledná dáma, ale zevrubněji jsem se při několika příležitostech podívala do zrcadla na sebe a sebekriticky si řekla – holka musíš se sebou něco udělat. Jakmile jsem se vrátila z cest hned plány realizuji a proto jsem tu,“ vysvětlila s úsměvem Veronika.

Věc měla a bude mít jeden háček. Zatímco v Amsterodamu se sebou nebyla až tak spokojena na Moravu, kam se chystá za pár dnů, si tedy naordinovala údržbu a nový účes. Jenže…

„Jenže, tam budu jezdit s partou kamarádů na kole a nevím, co to s mojí fasádou udělá. Mělo to být opačně, Holandsko dáma, Morava sportovkyně, ale jaksi to dopadlo úplně obráceně. Ale co. Rozhodně mě to z míry nevyvádí, i na bicyklu musí člověk vypadat,“ doplnila Jeníková, která se kromě nového účesu pochlubila i ztepilou postavou.

„Dala jsem se na hubnutí a za tři měsíce shodila osm kilo. Už jsem ovšem s váhovými úbytky přestala, nechtěla bych skončit jako anorektička a chrastit kostmi. Teď si hmotnost udržuji a jsem spokojená,“ dodala Veronika Jeníková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 7. 2016 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.