(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Veronika Kašáková není žádný sobec.

Veronika Kašáková dobře ví, jak je těžké přejít z péče dětského domova do samostatného života. Ne každé dítě to zvládne. Proto svojí přítomností podpořila charitativní aukci organizace Dejme dětem šanci.

 Veronika svoji šanci dostala a chytla ji za pačesy. Krásná finalistka České Miss 2014 vůbec nezpychla, naopak tento úspěch ji nakopl k další činnosti. Veronika říká: „Netoužím po slávě, chci ve svém životě dělat věci, které mají smysl, pomáhat dětem a věnovat se jim.“

To dokázala svou účastí na dobročinné aukci zážitků  na podporu dětí z dětských  domovů konané v hotelu Hilton,kam přišla i se svým přítelem Milanem Sovadinou.

 Aukci vedl skvělý Tomáš Matonoha a atmosféru zpříjemnila svým hudebním vystoupením sopranistka Státní opery Praha, paní Pavlína Senić. „Jsme potěšeni, že o všechny nabízené zážitky byl ze strany dražitelů velký zájem! Velké ,,dražební souboje" se tak vedly třeba o natáčení s Lucií Benešovou, o kulinářský kurz Romana Vaňka a již tradičně i o trénink s Bárou Špotákovou. Velkým lákadlem byl také víkendový pobyt v prezidentském apartmá hotelu Hilton,“ prozradili organizátoři aukce.

 

Aukci svojí účastí podpořil i doc. Jan Měšťák, Lucie Benešová, Jiří Pospíšil.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

11. 4. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.