(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Veronika Kašáková: Svatba? Kdepak, prý až dostanu rozum!

Modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková se pochlubila novým a nadmíru apartním prstenem. Že by byl zásnubní a přítel se konečně „rozhoupal“ k akci?

„Ale kdepak. Zatím žádné zásnuby natož svatba. To všechno bude tak za pět let, až prý dostanu rozum. Podle mě je to ovšem optimistická předpověď.Osobně to tipuji spíše na let deset,“ se smíchem uvedla sympatická „misska z děcáku“, kterou jsme zastihli na tiskové konferenci k charitativní akci Barvám neutečeš,jíž je tváří.

Jak prozradili organizátoři, jde o zábavný běh ve víru barev a zúčastnit se ho buď 2. května v Olomouci nebo 23. května v Praze může úplně kdokoliv.Stačí se přihlásit a pak už jen vyrazit na trať dlouhou 5 km a je jedno, zda sprintem nebo chůzí, a nechat si při tom na sebe naházet od sypačů duhové práškové barvy. Jak budou účastníci vypadat v cíli názorně předvedli na tiskovce Veronika Kašáková, buldozér –náctiletých fanynek zpěvák a muzikant Pavel Callta či slalomář Vavřinec Hradílek.

Na rozdováděné setkání s novináři nedorazili však další dvě „tváře“ akce Barvám neutečeš. Kuchtík Láďa Hruška, který údajně už začal v kuchyni mezi kastroly a pánvemi s běžeckým tréninkem a protekční fracek a šéfredaktor Extra.cz Pavel Novotný. Toho pro změnu omluvila jeho nedávná bouračka a lehčí zranění. Na druhou stranu si ale mohou pořadatelé mnout ruce, protože Pavel zřejmě na běh zavítá přirozeně „duhový“ ještě po nehodě, takže ušetří za barvy.

3. 4. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.