(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Veronika Žilková si protáhla tlapky na charitativním běhu pro pejsky! A prý má dcera Agáta nové ho ctitele! Věděli jste to?

Pražskou Stromovku zaplnili chlupáči se svými páníčky. Konal se tu totiž první ročník charitativní akce „Se psem mě baví běh“, kterou přišli podpořit i hvězdní milovníci němých tváří. Na startovní čáru se postavila například Veronika Žilková, která s sebou přivedla dceru Kordulu, sedmiletého zlatého retrívra Pipa a tříletého tibetského španěla Seréna. Přestože je každý z jiného vrhu, díky stejnému zbarvení se podobají jako vejce vejci.

„Pipo je jediný pes, který má svého psa. Protože ten malý pes vypadá, jako kdyby byl ušitý ze zbytku toho velkého. A když ten malej spí na tom velkém, tak s ním tak splývá, že nepoznám, jestli leží na sobě nebo se ten malej někde toulá. Ale je to bezvadné, když jsou dva psi, protože tak nikdy netrpí samotou,“ řekla herečka. A jak je to u nich s venčením zlatého velikána?

„Máme velkou zahradu, takže se nejčastěji venčí sám. Jinak to je především miláček mého manžela, takže ho nejčastěji venčí on, a to třeba i v noci, když přijede ze sněmovny. Je to jeho nejlepší kamarád,“ prozradila Veronika a dodala: „A i když miluje mého manžela, tak je beznadějně zamilovaný do naší Agáty. Myslím, že je to její největší ctitel. Vždycky, když k nám přijede, tak si k ní lehne a začne jí olizovat loket a Agáta mu říká: ‚Pipo, já si tě fakt nevezmu."

S Agátinou novorozenou Miou se ale prý ještě nesetkal.

„Myslím si, že k novorozenci není úplně ideální pouštět retrívra,“ vysvětlovala herečka a nakonec dodala, že je to ale skvělý vodící pes, protože naučil díky své trpělivosti staršího Kryšpína chodit.

Veronika pak pokřtila také knihu „Se psem mě baví žít“, na které se spolu s ní autorsky podílela řada známých jmen, jako například Marta Kubišová, Richard Genzer, Lukáš Pavlásek nebo David Kraus.

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

 

10. 10. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.