Veronika Žilková si s dcerou Kordulou společně zahrají ve filmu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Veronika Žilková svou dceru Kordulku nešetří: Ať taky hezky vydělává!

Herečka Veronika Žilková (53) v sobě podnikavého ducha nezapře! Když už má tolik dětí, zjistila zřejmě, že čím dřív je pošle vydělávat si na sebe peníze, tím lépe pro rodinný rozpočet.

Dcera Kordulka (9) proto tráví léto na natáčení filmu Jak se zbavit nevěsty, a to i přesto, že se jí do toho ze začátku vůbec nechtělo. Pak ale maminka zavelela...

„Kordulka nechtěla hrát, ale protože má koně, kteří stojí spoustu peněz, tak jsem jí vysvětlila, že léto je čas, kdy děti chodí na brigády. Řekla jsem jí, že když tu šanci dostala, tak se peníze nenechávají ležet na zemi. Že je zkrátka potřeba, aby si svého „koníčka“ koníčka zasponzorovala,“ nechala se slyšet Žilková na první klapce filmu v klubu One Club.

„Já budu na natáčení hlavně jako odborný dohled nad Kordulou. Ale malinkou roli tam taky mám, hraju učitelku,“ řekla Žilková.

Aby to ale nevypadalo, že její dcera je vykořisťované dítě, Žilková dodává, že prázdniny si celá rodina bez problému užívá a už stihli i výlet k moři

„Teď Kordulka točí a mezitím jede na koňský tábor. Potom má soustředění s tancováním. Už jsme stihli Chorvatsko a byli jsme na chalupě, kde jsme hlídali babičku. Máme prostě prázdniny, jak mají být,“ uzavírá opálená maminka Veronika. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 7. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.