Veronika Žilková se netěší na dovolenou, kterou naplánoval její manžel. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Veronika Žilková vyšiluje ze Stropnického! Kvůli čemu?

Veronika Žilková (53) a Martin Stropnický (58) nedávno čelili žhářským útokům na svůj dům a strach z útočníků pořád trvá. I proto herečka s dcerou Agátou (30) dorazila na finále soutěže Gay roku v doprovodu bodyguarda.

Když měla Veronika popsat své plány na léto, tvář se jí zachmuřila. Manžel po ní totiž chce něco, čemu se dokázala roky vyhýbat.

„Protože můj manžel je dobrodruh, tak jedeme pod stan do Chorvatska. Zatím jsem tomu vždycky unikla a teď ve svém věku jedeme na dovolenou, jakou by měl trávit náš syn. Já jsem takový hotelový, kavárenský typ. Ještě mě chce nutit potápět a já jsem úplně šílená! Strašně se modlím, aby přišla nějaká práce a já nemohla jet,“ svěřila se herečka, které se evidentně spát ve spacáku moc nechce.

Finále soutěže Gay roku si však Žilková, i s bodyguardem v zádech, užívala.

„Jsem na kluky zvědavá, jsem na takové akci poprvé, na rozdíl od Agáty. Bylo mi nabídnuto místo v porotě a já budu vybírat podle charismatu. Protože když gay dokáže ocenit krásnou ženu, tak žena umí ocenit charismatického gaye,“ prozradila Veronika. „Znám několik gayů, mám některé dokonce v rodině,“ dodává ještě herečka, konkrétní však nebyla.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

16. 6. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.