Ondra Synek si vyrazil s rodinkou do zoologické zahrady. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Veslař Synek se ulil z tréninku: Vyvedl svou ženu a děti do ZOO!

Dvojnásobný stříbrný olympionik, několikanásobný mistr světa a Evropy veslař Ondřej Synek (32) se přiznal, že od školy neměl prázdniny. S radostí tedy prásknul veslem do trávy a využil pozvání k tomu, aby pokřtil nový přírůstek v pražské ZOO, a to mládě tapíra.

Sám sebe Ondra přirovnává k velké kočkovité šelmě, ale jeho srdce okupuje docela jiný mazlíček. „Kdybych se měl přirovnat k nějakému zvířeti, byl by to asi nějaký tygr nebo lev. Kladný vztah mám ke všem zvířatům, snad kromě hadů, ale nejoblíbenějším zvířetem je pro mě náš kocour,“ přiznal se sportovec k domácímu miláčkovi.

Synek vyvedl za zvířaty do zoologické zahrady celou rodinku. Ne vždy působili tak spokojeně. Po olympiádě v Londýně, kdy si pár prošel manželskými neshodami, se dokonce schylovalo k rozvodu. Ale jak je vidět, manželé krizi ustáli.

Ondřej nyní pokračuje v přípravě na závody. „V létě se vždycky připravuju na závody, teď konkrétně na mistrovství světa, které se koná na konci srpna ve Francii a je zároveň kvalifikací na olympijské hry,“ uzavírá Synek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

3. 7. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.