(Zdroj: Archiv 1890 ) 7x FOTO

Víc sexy už být nemůže! Idol Ján Koleník polonahý a s krásnou ženou po boku

Žhavé záběry! Slovenský sex idol Ján Koleník v novém krimiseriálu 1890 na Primě ukazuje své výstavní tělo. Ve svých 38 letech má pořád parádní svaly. Téměř dvoumetrového svalovce jste hned v první scéně seriálu viděli jen v trenkách a zpoceného!

Jeho tělo moc zahalené není. Je totiž jen v bílých trenýrkách, a aby byl ještě více přitažlivý, zapracuje maskérka. Ta mu na holé hrudi pomocí rozprašovače vykouzlí sexy orosení. Považuje se za sexuální symbol i on sám? „Jsem herec a lichotí mi, když mě někdo pochválí,“ směje se Koleník.

Herecký idol dobře ví, že výstavní tělo není zadarmo. Jak si své svaly pěstuje? „V mém věku se už lidé hrbí, zaoblují a pohybový aparát ochabuje, proto je nutné na sobě pracovat. Já preferuji takový pohyb, na který mám čas mezi prací. Vyzkoušel jsem trenérský dozor, po měsíci jsem to ale vzdal. Potřebuji mít své tempo. Když je to žádoucí, dám si poradit – hlavně kvůli správnosti cvičení. Nejlépe se mi ale cvičí samotnému a s dobrou hudbou,“ řekl před časem herec. 

Ján Koleník hraje mladého, přesto již svými moderními vyšetřovatelskými metodami a úspěchy proslaveného detektiva Jánoše Martona. Ten přijíždí z Pešti na zámek Betliar řešit tajemnou brutální vraždu služky. Inspiroval Jána někdo pro svéráznou postavu detektiva? „Ne, ačkoli mnoho reakcí se shodlo v přirovnání této postavy ke známým televizním detektivům. Ale záměrně jsem tyto notoricky oblíbené postavy nestudoval. Náš detektiv má slabost pro něžné pohlaví, a hlavně je Maďar, což je jedinečný rys pouze pro tuto postavu,“ prozradil Ján Koleník.

Seriál 1890 sledujte každý pátek na TV Prima!

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 1. 2018 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.