Modelka Eva Čerešňáková pokřtila svoji prvotinu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Vicemiss Čerešňáková ve své knize odhaluje, jak to doopravdy chodí na soutěžích krásy

Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (29) vydala a nyní i pokřtila svoji knižní prvotinu s názvem MISS, sny vs. realita. Kniha popisuje zkušenosti, zážitky, chvíle plné pozitivních emocí i zklamání na cestě za jejími sny.

„Byla to horská dráha. Jednou nahoře, jednou dole. Neměla jsem k slzám daleko. Nebylo vhodné to dát navenek. Poznala jsem, že takovou horskou dráhu jsem nezažila sama,“ říká modelka.

„Setkávala jsem se s názorem veřejnosti, který viděl jen tu malou část. To, co bylo nad hladinou. Ale jak je známo, ledovec je z jedné desetiny nad hladinou a z devíti desetin pod hladinou, takže veřejnost viděla jenom to pozlátko, to krásné. Právě proto jsem se rozhodla napsat tento příběh,“ vysvětuje Čerešňáková s tím, že knížka mapuje nejen prostředí soutěží Miss a modelingu a může i dodat odvahu mnoha mladým slečnám, ale může dát i jejich rodičům správný nadhled a poodhalit, jak jejich dítě přemýšlí.

Knihu Evě pokřtila bývalá asistentka amerických prezidentů Eliška Coolidge Hašková (74). „Mám Evičku ráda. Já si myslím, že je to velice slušná a všímavá hodná mladá žena. Myslím si, že si zaslouží, aby ta knížka vyšla. Je velkým příkladem mladým ženám. Má obrovský drive. A nejenom drive pro sebe sama, ale i obrovský cit a empatii pro druhé. To si myslím, je velmi vzácné,“ ocenila snahu autorky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 11. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.