Podívejte se, jak Arnie uhání na kole před fanouškem, který se ho snaží po svých dohonit! (Zdroj: Herminapress.cz/fanoušek Tomáš Růžička ) 6x FOTO VIDEO

VIDEO: Koukejte, jak Terminátora Schwarzeneggera pronásleduje po Praze fanoušek!

Jak už asi víte, do Česka přijel hollywoodský herec Arnold Schwarzenegger (68), aby zde v barrandovských ateliérech a v železárnách v Králově Dvoře natočil reklamu.

Představitel Terminátora a někdejší kalifornský guvernér je i se svou přítelkyní, fyzioterapeutkou Heather Milligan (40), ubytován v jednom z nejluxusnějších pražských hotelů.

Česká metropole se stala dalším z měst, která nejslavnější rakouský rodák objíždí na kole. „Jednou z mých oblíbených tradic je projížďka na kole v každém městě na světě, které navštívím. Je to skvělé cvičení a není lepší způsob, jak poznat nové místo a navíc potkat mé fanoušky,“ napsal svalovec Schwarzenegger na Instagram.

Na projížďku po centru Prahy si herec vyrazil i se svou partnerkou. Pochopitelně to neuniklo Arnieho fanouškům, kdy se za ním jeden rozeběhl ve snaze jej dohnat. Kdo koho nakonec udolal? Podívejte se na video!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 9. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.