(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Vignerová stále singl, Puhajková hraje golf a co Kovandová? Jak ta je na tom s mužskými?

Modelka Aneta Vignerová je stále k mání. Vypadá to ale, že jí čas, který má pro sebe, prospívá. „Jsem single, je mi skvěle, všechno funguje, není moc na co si stěžovat,“ říká Aneta. Aktuálně má pracovní sezonu v plném proudu, fotí kalendář, chodí přehlídku za přehlídkou. I ona dorazila s kamarádkami Luckou Kovandovou a Innou Puhajkovou na Designblok a užily si u toho legraci.

Před palác přiletěla designová kostka Design Cube váží 600 kilo, a vzbudila velkou zvědavost. Co v ní je ukryto? „Já myslím, že je tam nějaká pohovka, židle nebo možná skříň? Já nevím, třeba je tam nakonec něco tak malého jako třeba lampička,“ žertuje jedna z našich nejvytíženějších modelek. Lucie Kovandová dorazila na akci z Brna. Půl roku randí s přítelem, hokejistou z Komety Brno. „Žijeme v Brně, vzali jsme to docela hopem, začali jsme spolu bydlet prakticky hned,“ směje se půvabná blondýnka. Lucie s přítelem letos prožijí spolu první Vánoce. Lucie má již dokonce první vánoční dárek doma, ale není pro jejího partnera, je pro její maminku. „Pro mámu se mi vybírá dárek nejlépe, pro tátu to bude ještě oříšek a pro partnera taky. Už se to docela blíží, chystám se péct perníčky, ale jednou se mi nepovedly a byly tvrdé jako kámen, tak snad budu mít letos šťastnou ruku,“ prozradila Lucie Kovandová. 

Pozdvižení s kostkou si nenechala ujít ani moderátorka sportovních novin Inna Puhajková. „Přišla jsem se podívat a načerpat inspiraci, mám ráda design a ráda se nechám inspirovat, ačkoli s partnerem máme rekonstrukci bytu za sebou, není na škodu mít přehled,“ říká Inna. A co je u ní nového? „Není moc prostor na nové projekty, aktivně moderuji a dělám sportovní noviny, takže jsem často v terénu. Letos jsem se ale rozhoupala a s ohledem na to, že často moderuji golfové akce, jsem se v létě pustila do golfu. Učím se, mám vlastní hole a jsem zvědavá, jak mi to dál půjde. Docela mě to chytlo,“ svěřila se nám půvabná hnědovláska.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

 

29. 10. 2018 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.