Modelka Aneta Vignerová zavítala na křest videoklipu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Vignerová zase s fotbalistou Ujfalušim? Aneta dokonce mluví o společném bydlení!

Modelka Aneta Vignerová (27) a fotbalista Tomáš Ujfaluši (37) spolu kdysi tvořili pár. Teď byli k vidění na křtu videoklipu zpěvačky Karolíny Tothové, kde se Miss ČR 2009 nechala slyšet, že u ní právě probíhá stěhování do společné domácnosti.

„Zrovna jsme se s přítelem přestěhovali, takže máme dva dny plné práce. Je to hrůza, děs a zhouba. Doteď jsme bydleli každý zvlášť, i když jsme byli vlastně pořád spolu. A nyní to jdeme poprvé zkusit dohromady. Uvidíme, co to udělá,“ líčila Aneta, když s fotbalistou Michalem Zemanem (25), což je její současný partner, dorazili do klubu.

Setkání s ex Ujfalušim ji nemohlo rozházet, Michal také nevypadal, že by snad žárlil. „Potkali jsme se, jsme spolu v pohodě. Pozdravíme se,“ říká Vignerová a Tomáš její slova jen potvrdil.

„Když Aneťák přijde, tak se pozdravíme a jsme spolu úplně v pohodě. Na kafe spolu nechodíme, normálně se moc nevídáme. Tohle je náhoda, vidíme se po dlouhé době,“ dodává Ujfaluši.

„Nevídávám se na kávě s žádnou ze svých bývalých slečen a nikdy to zřejmě dělat nebudu. Ale když se takhle na akci potkáme, pozdravíme se a prohodíme pár slov. To je normální,“ míní slavný fotbalista.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 10. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.