Helena Vondráčková bude v létě studovat. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Víme, co bude dělat v létě Helena Vondráčková! Měnili byste?

Zpěvačka Helena Vondráčková bude mít o prázdninách pořádně napilno. Přijala roli ve dvou muzikálech a šprtání rozhodně ani v létě neuteče.

Helenu Vondráčkovou (67) v letních měsících žádné leháro nečeká, bude totiž žít především studiem.

„Dá se říci, že o léto mám postaráno. Tuto sobotu mám koncert na Žofíně a pak, což bude dost náročné, mě čeká biflování. Jednak nastoupím do muzikálu Mamma Mia!, v němž budu hrát roli Donny, a navíc musím nastudovat i další roli, chůvu, v chystaném světovém muzikálu Romeo a Julie skladatele Gérarda Presgurvice, který bude mít premiéru 25. a 26. září v karlínském Foru a jehož režisérem je Libor Vaculík. Doufám, že se mi ty role v zápalu učení nepopletou,“ vysvětlila s úsměvem Helena.

I síly na novou muzikálovou sezónu se nabírat pochopitelně musejí, takže čas na dovolenou si Helena přeci jen vyšetřila, týden bude trávit na Kanárských ostrovech. Jistě, jak jinak, budou s manželem Martinem Michalem pobývat i na hausbótu na Slapech.

„Nebude to ovšem rekreace v pravém slova smyslu, protože i tam se budu učit role, ale nebrblám. Naopak. Donna i chůva jsou parádní postavy a moc se těším,“ dodala zpěvačka.

Heleně naše redakce přeje, aby jí šlo učení lehce, ale i výtečné rybářské úlovky. Pokud jste to nevěděli, pěnice je vášnivá rybářka. Ono se to rybaření mezi celebritami poslední dobou vůbec nějak rozmohlo.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 6. 2015 12:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.