(Zdroj: TV Prima ) 6x FOTO

Víme, proč zpěvačka Nelly stráví letní prázdniny na Maltě. A jak je na tom pár dní plnoletá kráska s alkoholem?

Před necelým měsícem oslavila zpěvačka Nelly Řehořová (18) plnoletost. My jsme oblíbenou zpěvačku navštívili na posledním představení muzikálu Kvítek mandragory v Divadle Broadway a zeptali se jí, jaké má plány na letošní léto.

„Letošní dovolenou strávím hlavně studiem angličtiny. Chtěla bych se v ní zdokonalit, a tak jsem si vybrala jazykový kurz na Maltě,“ sdělila nám Nelly.

Na Maltě však nestráví celé dvouměsíční prázdniny, čeká ji také koncertování s kapelou na festivalech. „Začátkem července vystoupím na Blue Style Prima Festu v Šiklandu na Vysočině, a až se vrátím z Malty, tak podniknu takové krátké výlety do Itálie a Rakouska. Takže to budu mít vyvážené – užiju si moře i hory,“ dozvěděli jsme se dále.

Zajímalo nás samozřejmě, když už je zpěvačka plnoletá, jak je na tom s popíjením alkoholu. „Pivo mi nechutná, ale celkově alkohol moc nemusím, ale když už, tak víno,“ dozvěděli jsme se.

A kam by se zpěvačka v budoucnosti ráda vypravila? „Láká mě Japonsko, protože je to země protikladů. Zajímá mě jejich kultura, chrámy příroda, ale i moderní města,“ práskla nám herečka.  

„Poslední dobou jsem toho měla tolik, takže moje odpověď je tím pádem hodně ovlivněná. Ležet, spát, nejlíp někde daleko od civilizace, v nějakým srubu v lese, nebo horách, kde nebude signál,“ dodala závěrem svou představu o ideální dovolené půvabná Nelly.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

8. 7. 2019 09:23 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.