You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Koukněte se na trailer k americkému filmu Poslední lovec čarodějnic. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Vin Diesel loví čarodějnice, pomáhá mu Frodo z Pána prstenů i Ygritte ze Hry o trůny

Americký herec Vin Diesel (48) jako nesmrtelný a poslední lovec čarodějnic v novém akčním fantasy filmu ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra. Vždycky tu mezi námi byly a jsou. A on je dnes posledním svého druhu, jenž je schopný je poslat na onen svět.

Ve válce, kterou s nimi vede už 800 let, se představí s mohutným plnovousem ve středověkých kulisách stejně jako v současném New Yorku. Role jeho mentora z tajné organizace Sekery a kříže se zhostil Michael Caine, po boku Diesela pak bude stát Elijah Wood (34), který proslul coby Frodo Pytlík v Pánovi prstenů, a Rose Leslie (28) známá jako Ygritte ze seriálu Hra o trůny.

Armády lovců čarodějnic, bojovníci Sekery a kříže, vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice.

Je už posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Zlé čarodějnické síly tu stále jsou a navíc se jim povedlo přivést zpět k životu svou Královnu, která žije jedinou myšlenkou – rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze.

Kauldera čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? To můžete zjistit už dnes, kdy dobrodružný snímek Poslední lovec čarodějnic vstupuje do českých kin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.