(Zdroj: FTV Prima ) 2x FOTO

Vinaři budou makat celé léto. Na podzim musí být na obrazovkách!

První klapka pokračování příběhů moravských Vinařů padla včera v severních Čechách. V nové řadě se do Čech přesunulo nejen natáčení, ale i děj seriálu.

Vinaři se přestěhovali. Dějová linka TV seriálu v nových dílech zavála moravskou vinařskou výpravu v čele s farářem Tomicou (Pavel Liška) do Čech. Diváci se však nemusí obávat, že by přišli o své oblíbené herce z první řady, v seriálu se i nadále budou objevovat hlavní hvězdy jako Václav Postránecký (vinař Bedřich Pavlíček), Hynek Čermák (vinař František Vlček), Tomáš Matonoha (Jakub Hřebec), Lukáš Langmajer (Machr) nebo Lucie Benešová a Pavel Nečas (manželé Taušovi).

„První řada Vinařů měla u diváků velký úspěch, i já osobně jsem patřil k pravidelným divákům, a proto jsem rád, že jsme se dohodli na jejich pokračování,“ řekl u příležitosti první klapky Marek Singer, generální ředitel TV Prima.

„Strašně jsem se na natáčení a na tu partu lidí těšil a hlavně si myslím, že scénář udělal další krok k tomu, aby nová série byla ještě lepší,“ navnadil diváky Lukáš Langmajer.

„I já se velmi těším na tuto novou sérii, protože ona bude opravdu jiná. My Moraváci z Křetic se v nové řadě přesuneme do Čech, čímž vznikne spousta zábavných momentů,“ doplňuje Václav Postránecký.

Pokračování oblíbeného seriálu Vinaři uvidí diváci TV Prima už v podzimní sezóně.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

10. 6. 2015 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.