(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

VIPky opět oblékly růžová trička. Avon pochod proti rakovině prsu pošlapou už po sedmnácté

„Neřešíme styl, lajky ani fyzičku – to jediné, co má smysl, je vyjádřit podporu pacientkám i jejich rodinám a bojovat za to jediné, co má smysl, za zdraví,“ vysvětluje letošní kampaň manažerka pro PR a reklamu ČR a SR Alena Pytlíčková. Oblékněte stylové Tričko z dílny návrháře Lukáše Macháčka a zúčastněte se už po 17té Avon pochodu proti rakovině prsu.

Spolu s vámi Tričko obléknou i ambasadoři projektu, k nimž letos přibyli Hanka Holišová, Gábina Lašková a Vašek Noid Bárta.

Startuje se tradičně ze Staroměstského náměstí, kde se můžete těšit např. na Campanu Batucadu i taneční vystoupení finalistky StarDance a ambasadorky AVON Pochodu Olgy Šípkové, která společně se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem roztančí desítky tisíc návštěvníků.

Program začíná v 10:00 a oficiální start bude ve 12:00. Trasa dlouhá 3,7 km, kterou bez problémů zvládnou i rodiny s dětmi a kočárky, vede na ostrov Štvanice. 

V cíli zde vystoupí například Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy, Sto zvířat, Sebastian, Peter Bič Project, Mikolas Josef, November 2nd, Campana Batucada či Mirai.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

24. 4. 2017 00:32 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.