(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Víte, kdo je Lara Morr? Její nový singl a videoklip srší vášní a sex-apealem

Příběh Múzy volně navazuje na první singl Dýchaj, který Lara vydala v květnu minulého roku, tehdy ještě pod svým vlastním jménem Veronika Morávková. „Múza“ se však nese více v rytmu R´n´B, klade důraz na ženskost, sex-appeal a vášeň. Autorkou textu je sama zpěvačka, hudbu napsal Marek Marian Leždík.

„Každý člověk má své sny, tajné touhy. Podle mě si ale každý člověk přeje milovat, být milován a být pro toho druhého múzou – inspirací. A právě o tom je tato skladba,“ prozrazuje Lara Morr.

Videoklip vznikal v polovině listopadu loňského roku na prknech pražského divadla Studio DVA, kde Lara působí v několika inscenacích. Režie se ujal Adrian Kutný. „Přišla jsem za Adrianem se skladbou a svým scénářem. Řekla jsem mu, jakou mám představu, o čem skladba je, a jak si představuji vizuální podobu této skladby. S výsledkem jsem nesmírně spokojená. Adrian videu vdechnul moderní vizuál a styl,“ říká zpěvačka. „Měla jsem kolem sebe skvělý tým lidí a skvělou kapelu,“ ještě dodává.

Lara Morr, vlastním jménem Veronika Morávková, je herečka a zpěvačka v současné době působící v Praze. Pochází ze slovenského města Gbely, vystudovala brněnskou Jamu. Loni v květnu vydala svůj první singl Dýchaj. Účinkuje v různých divadlech jako je Hudební divadlo Karlín (Jesus Christ Superstar, Legenda jménem Holmes), Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě (Kočky). Aktuálně jí můžete vidět v pražském divadle Studio Dva ve hrách Funny girl, Starci na chmelu a Saxana.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

14. 1. 2020 17:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.