VIVALDIANNO – Město zrcadel (Zdroj: Produkce ) 6x FOTO

VIVALDIANNO – Město zrcadel – vyráží dobýt svět!

World Tour této velkoryse pojaté multimediální show, která svými rozměry a spojením vyjadřovacích prostředků zatím nemá v Česku obdoby, měla zahajovací koncert v pražské O2 Aréně 8. června 2016. Vivaldianno sklidilo standing ovation od vyprodané haly. Projekt oproti loňskému roku rozšířený o nové 3D animace a speciální efekty tedy zvedl O2 Arénu ze sedadel již po druhé a ukázal, že je na své světové turné perfektně připraven.

Multižánrová show světových parametrů vypráví lehce mrazivý příběh o nadějích a ztrátách geniálního barokního skladatele Antonia Lucia Vivaldiho. Na jednom pódiu propojuje hudbu, moderní tanec a nejnovější technologie. Ale nejen projekce a hudba tvoří Vivaldianno. Je to i tanec v podání choreografky Leony Qaši Kvasnicové a jejího týmu, dětský sbor anebo tanečníci v kostýmech ze zrcadlových střepů Mirrors Family. 

Osvědčený tým umělců Michal Dvořák, Jaroslav SvěcenýAnna Mlináriková, Terezie KovalováJiří Janouch (spoluautor aranžmá), David Pavlík, Mirka Meltzrová, Carlos Zegarra (PER), Vlado Urlich (ESP) a zdvojené Heroldovo kvarteto nadchlo svojí sehraností, razancí a suverenitou. Perfektní provedení všech skladeb za doprovodu animací z fantazie jejich japonského tvůrce Kosuke Sugimota a libreta Tomáše Belka naplnil O2 Arénu energií a sklidil zasloužený potlesk. 

Mimořádné kvality „barokního dramatu s rockovou energií“ potvrzuje nejen značný zájem diváků všech generací, ale také největších světových koncertních agentur a především americké William Morris Endeavor Entertainment, jejichž zástupci koncert osobně navštívili. VIVALDIANNO – Město zrcadel World Tour 2016/2017 tak postupně navštíví všechny kontinenty.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 6. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.