Vladimír Polívka j po premiéře s přítelkyní Karolínou Krézlovou a kolegyní z divadla Pavlou Štorkovou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Vladimír Polívka hrál premiéru v ND i pro svou přítelkyni

Dlouhotrvajícím potleskem odměnilo zcela vyprodané hlediště Národního divadla účinkující v premiéře Prévostova románu, který zdramatizoval a uvedl na jeviště Vítězslav Nezval, Manon Lescaut. Hlavní úlohu, tedy rytíře Des Grieux svěřil režisér Vladimíru Polívkovi (26).

„Je to moje druhé vystoupení na scéně Zlaté kapličky a hned v hlavní mužské roli rytíře Des Grieux. Samozřejmě měl jsem trému, ale ne takovou tu, že by mi vyvstával pot na čele, třásl jsem se, nejedl a nespal, ale spíš jsem cítil úctu k tomuhle prostoru, téhle nenapodobitelné scéně i publiku. V mé postavě je obsaženo všechno, co znamená být zamilovaný, já tím na jevišti žiju a všechno naplno i prožívám. Ale abych nemluvil jen o sobě, myslím si, že se na celém představení se skvěle podepsali nejen ostatní kolegové, ale i scénograf a režie,“ uvedl Vladimír Polívka, kterého do hlediště přišla podpořit i jeho přítelkyně, zpěvačka, modelka a také trochu herečka Karolína Krézlová (28), která i po děkovačce a na následné party dávala nepokrytě najevo, že se jí představení i role jejího partnera velice zamlouvaly.

Vladimírův výkon na jevišti ocenila i jeho matka Chantal Poullain. Nejen, že svému synovi ve stoje bouřlivě zatleskala, ale šla mu hned pogratulovat do divadelní šatny a dala si i trošku vína.

„Ten příběh je nádherný, moc se mi představení líbilo. Je to o lásce, věrné i nevěrné, takové, která se prožívala kdysi a může se objevit i dnes. Samozřejmě se mi velice zamlouval nejen výkon Vladimíra, ale i Manon, tedy Pavlíny Štorkové (35) a všech herců, kteří v tomhle představení hráli. A jak bylo na jeho závěr vidět a slyšet, nebyla jsem jako divák nadšená jen já,“ uvedla Chantal Poullain.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 2. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.