Herečka se nemá za co stydět. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Vnadná herečka si doběhla na kosmetiku. Tipnete si, komu tahle skvostná hruď patří?

Jak kartářka herečce a moderátorce Milušce Bittnerové (38) před nedávnem předpověděla, tak se i stalo. Ne, že by byla v jiném stavu, jak zněla jedna z jejích prognóz, na to je ještě čas po celý letošní rok, ale vyrojil se nový chlap. A Miluška si na něj pěkně políčila. Udělala si včera před večerním „randetem“ pořádný welness day.

„Ráno, nebo spíše dopoledne jsem si zaskočila zaplavat, trochu si zavířila ve vířivce a pak navštívila svůj oblíbený salon Bello. Prostě nic jsem nechtěla ponechat náhodě. Znáte to, když lapám ptáčka, musím mu pěkně zpívat. Tedy i dobře vypadat,“ informovala nás s úsměvem Bittnerová, kterou jsme zastihli právě při zkrášlovací kúře, kterou ji „naordinoval“ šéf salonu Pity, známý z VyVolených.

A pracoval na ní s neumdlévající péčí. Čistil pleť, masíroval obličej a pro jistotu nezapomněl ani řádně procestovat svými prsty dmoucí se Miluščin výstřih, aby zvláčněl. Co kdyby…Po drobné rekonstrukci herečka a moderátorka vyrazila s úsměvem ve tváři a očekáváním v očích na schůzku. 

„Pardon, že volám, ale to musíte vědět. Makala jsem na sobě a udělala, co se dalo. Sami jste viděli. Krátce shrnu. Kartářka měla pravdu, chlap se zjevil a pak jsem se zjevila i já. Ona dáma mi totiž zatajila drobnou skutečnost. Že mi na rande přijde debil. No nic, alespoň jsem udělala něco pro sebe a jedu dál. Teď se těším na Rudu z Ostravy, ovšem ne jako na objekt vášní, ale kolegu, s nímž moderuji na Frekvenci 1,“ prozradila Miluška a razantně ukončila hovor.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 1. 2016 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.