(Zdroj: Herminapress.cz ) 30x FOTO

Vnadné policajtky, urostlí hoši, nádherná striptérka... Odolal Martin Písařík pokušení?

Nebývá častým zvykem, aby se křest knižní novinky odbýval v nočním klubu. Výjimky ovšem potvrzují pravidlo, takže nebylo divu, že kniha bývalé striptérky A. K. Veliké s názvem Striptérky Velkého jablka proběhl v podniku Hot Peppers. A bylo se nač dívat. Pár svalnatců předvedlo pánský strip a děvčata lehce oděná svrhla svršky i spodky u tyče.

„Ne, určitě s baletními prvky provokovat nebudu. A nemíním měnit svoji hereckou kariéru za exhibici u tyče. Omrknul jsem hochy, ovšem ne proto, že by mě přitahovali, ale abych se přiučil jejich pohybům. Jinak jsem ovšem na holky, tohle bylo spíš jako sledování pohybových kreací a vylepšení těch mých. Já ovšem na striptýz moc nejsem, protože mě, když odhazují oblečení děvčata, to rozdovádí a pak mne pošlou pryč. Je to totéž, jako kdyby mě vzali do restaurace a nedali mi najíst, takže žádné svlékačky, radovánky si užívám doma,“ svěřil se jeden z kmotrů „díla“ herec Martin Písařík.

Jako účastník křtu dostal jedno svěží dílko jako pozornost, takže ho přivítal a jak se svěřil, určitě si ho se zájmem přečte. „Knížky jsou mým koníčkem, takže se pustím i do téhle knížky. Buď jí budu studovat před spaním, aby měla přítelkyně radost, že neusneme a užijeme si noc, anebo to budu muset jít rozběhat. V každém případě to bude skvělé, protože buď si prožijeme ďábelské radovánky, nebo při běhu zhubnu a budu tu moci vystupňovat s kolegy svlékači,“ se smíchem prozradil Martin Písařík.

Ani další kmotr, Richard Tesařík, nepočítá, že by herecko-pěveckou dráhu zaměnil za účinkování v nočních klubech. „Kdepak, nemám na to věk, a kdybych měl, tak určitě půjdu raději na tenis, než k tyči. Ale pohled na obnažené dívčí křivku je stále lepší, než se koukat z okna,“ uvedl Richard. A tak se křtilo, svlékalo, mlsalo a popíjelo.

Knižní novinka je sice literárním debutem striptérky A. K. Veliké, ale následovat by měla minimálně dvě pokračování.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

29. 11. 2019 16:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.