Vojta Dyk, Tatiana Vilhelmová, premiera filmu Teorie tygra (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Vojta Dyk a Tatina Vilhelmová. Za polibky na veřejnosti se určitě nestydí

I když v novém filmu Teorie tygra hraje Tatiána Vilhelmová (37) pěknou semetriku, na slavnostní premiéře byla se svým parterem Vojtou Dykem (30) sama za sebe a bylo znát, že ani pětiletý vztah oběma neubral na vášni, kterou k sobě chovají. V nočních hodinách se u baru k sobě měli, jakoby zde byli sami. Vojtovi se herecký výkon jeho drahé polovičky velmi líbil a samotný příběh filmu Teorie tygra okomentoval trochu váhavými slovy: „Já jsem se velmi bavil a také trochu přemýšlel………“

Všichni hlavní protagonisté filmu se po premiéře dobře bavili a rozdávali úsměvy. Teorie tygra u premiérového publika uspěla a byl důvod k oslavě. Na úspěch si přiťukli Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Jakub Kohák i všichni ostatní. Hlavní ženskou roli ve filmu hraje právě Eliška Balzerová. A jak jinak, než skvěle. Kývla na nabídku hrát v Teorii tygra okamžitě, nebo po „zralé“ úvaze?

„Já nikdy neberu roli hned, měla jsem schůzku s panem režisérem, povídali jsme si a nakonec jsme oba usoudili, že by nás bavila společná práce,“ vysvětlila Balzerová. Film je uváděn jako komedie a drama, takže, co je vlastně správně. „Obojí, a vysvětlení je jednoduché. Drama je to v tom smyslu, že filmové manželství moje a Jiřího Bartošky začíná po letech vyprchávat. On najednou, po takové zvláštní události zjistí, že v tom vztahu hraje druhé housle a rozhodne se to změnit. A v tu chvíli to začíná být komedie. Jak jedná, to nebudu prozrazovat. Přijďte se podívat,“ dodala Eliška Balzerová a vrátila se opět mezi své herecké kolegy a přátele.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 4. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.