Jaromír Nosek, Denisa Pfauserová, Vladimír Michálek, Jakub Prachař, Vojtěch Kotek, Jana Krausová (Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Vojta Kotek doporučil Hádkovi hudebku. S hrou na hřeben kapelu nezaloží

Letní komedie režiséra Vladimíra Michálka Prázdniny v Provence, která premiérou včera vstoupila do kin, je vpodstatě o jednom velkém mejdanu. Partička tří kamarádů, muzikantů, které hrají Kryštof Hádek, Jakub Prachař a Vojta Kotek se před svou přísnou manažerkou přesune do Francie. Poflakují se, užívají si a prostě si dopřávají letní pohodu.

„Byla to paráda. My s Kubou Prachařem víme, jak to chodí v kapele, protože o ní ten příběh převážně je, oba jsme muzikanty, takže jsme dost improvizovali a režisér na naše připomínky i slyšel. Jediný, kdo roli studovat do detailu byl Kryštof Hádek. Ten sice na plátně udiví svými muzikantskými schopnostmi, ale podle mě, a neříkejte mu to, umí hrát možná tak maximálně hřeben. Je to škoda a do budoucna nepočítáme s tím, že bychom společně někde vystupovali. Možná, kdyby začal Kryštof chodit do hudebky, tak ano, ale nevěřím tomu,“ s úsměvem vysvětlil Vojta Kotek. Jde o komedii, která diváky vrátí zpět do časů dovolených a prázdnin.

„Tak trochu to natáčení i prázdninami bylo. Pláž, moře a příjemné městečko Six-Fours-Les-Plages dokreslovaly atmosféru. A také víno. Víte, já jsem pivař a tady doma si zlatavý mok s chutí dopřávám, protože je nejlepší, ovšem ve Francii je zase nejlepší víno, takže nebylo, co řešit a popíjeli jsme i jejich dobré růžové. Ne ovšem při natáčení, ale samozřejmě jen ve volnu,“ doplnil Vojta Kotek.

Kromě zmíněného tria kamarádů muzikantů ve filmu hrají i další známé osobnosti např. Denisa Pfauserová, Jana Krausová, Chantal Poullain, Jaromír Nosek a řada dalších.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 9. 2016 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.