(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Vojtko: Moje léta pěstovaná kštice je tatam!

Ušetřil sice za holiče, ale jinak, ač mu pohrával úsměv na tváři, štěstím bez sebe zřejmě nebyl. Zpěvák Marian Vojtko totiž přišel včera o svou drahná léta pěstovanou ozdobu, s nadsázkou řečeno o téměř bujné a dlouhé kadeře.

Ne z chvilkového rozmaru, ale nakonec prý vcelku dobrovolně, a to kvůli Nadačnímu fondu Kapka naděje. Nanečisto si nejprve šmikání Marianova porostu vyzkoušela prezidentka nadace Vendula Svobodová, ale hlavní práci, razantní střih, obstarali onkologicky nemocní malí pacienti.

„Dlouho, snad půl roku, mne Vendula přemlouvala, abych shodil svou pěstěnou hřívu, až mě zdolala, a já, přiznávám, že nakonec velmi rád, jsem podlehl. Od patnácti let jsem lpěl na své dlouhé kštici, dokonce i absolvoval transplantaci vlasů, ale vem to čert. Rozhodl jsem se, že do toho půjdu, tak si tu kadeřnickou chvilku užiju a snad i přežiju. I kdyby to díky medializaci téhle akce mělo zachránit jediný dětský život, stálo to za to. Vlasy dorostou, přestože mi je tihle začínající holiči ufikli víc, než bych si přál,“ s úsměvem vysvětlil Vojtko, který bude jednou z hvězd benefičního galakoncertu Znovuzrození, který odvysílá v přímém přenosu TV Prima 17. června z karlínského Fóra.  

Kromě Mariana Vojtka, který zazpívá hit Karla Svobody ze seriálu Cirkus Humberto Krev toulavá, na něm vystoupí s dalšími peckami zmíněného hitmakera třeba i Wanastowi Vjecy, skupina No name, dále také Michal David, Anna K., Bára Basiková, Vašek Noid Bárta, Tereza Mátlová a poprvé „vystřihne“ i jednu z písní svého táty, konkrétně to bude Létající Čestmír, také desetiletý Jakub Svoboda.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

2. 6. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.