(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Vojtko se třese o roli, cpe se mu na ní Voříšek

Zpěvák Marian Vojtko má neklidné spaní. Jako hvězda muzikálu Fantom opery v Goja Music Hall mu starosti připravil moderátor Karel Voříšek, který prý u sebe objevil výrazné pěvecké vlohy a rád by se stal alespoň alternantem hlavní role ve zmíněném díle.

„Tak úplně horké to možná nebude. Je sice pravda, že se Karel u nás v divadle objevil spolu s kolegyněmi ze zpravodajství TV Prima, ale ne údajně proto, aby nás na jevišti vystřídali v rolích, ale přišli si vyzkoušet kostýmy. Ovšem pro jistotu, neboť možné je všechno, jsem Karla Voříška chtěl podrobit testu a požádal ho, po převlečení do apartního oblečku fantoma opery, aby mi na zkoušku zazpíval Skákal pes, přes oves…atd. Neuspěl jsem, kategoricky odmítl a prý se mám přijít v budoucnu podívat na jeho zdejší premiéru,“ se smíchem uvedl Marian Vojtko.

A co na to Karel Voříšek? „Přiznávám bez mučení, že se zatím opravdu nechystám Mariana Vojtka o roli připravit. On i Radim Schwab, kteří fantoma mají zatím na triku, jsou opravdu skvělí, ale…. Do budoucna, kdoví? Zatím by to ode mě byl spíše takový recitativ, ale chystám se na intenzivní hodiny zpěvu. Takže Maroši, pozor na mě,“ pobaveně řekl Karel Voříšek.

Ani Klára Doležalová se na prkna, co znamenají svět nehrne. Kostým Carlotty ji sice velice slušel, ale pravidelně by ho oblékat nechtěla. „Je překrásný, ale je v něm strašně těžké vydržet déle než hodinu. Má totiž železnou konstrukci, takže obdivuji ty, které v něm nejen hrají, ale navíc i zpívají. Musí to být vrcholný fyzický výkon,“ svěřila se Klára Doležalová.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

25. 4. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.