Zpěvačka Magdaléna pokřtila svoje první CD. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Vokalistka od Marie Rottrové pokřtila svoje CD. Po jaké roli touží?

„Byla a je pořád skvělá a jsem ráda, že se účastním dnešního večera jako kmotra. Zpívala a stále ještě zpívá se mnou jako moje vokalistka a dnes vydává svojí první desku. Moc jí to přeju. Je na ní její hudba i texty, což není v dnešní době běžné. A navíc je to velice dobré album. Tak ať má úspěch,“ řekla na křtu desky zpěvačky Magdalény „A jedééém“ v Theatro Music Clubu Marie Rottrová (74).

„Nejsem extra moc pohybově nadaná a musím na sobě ještě pracovat. Tahle deska je moje první. Složila jsem k ní hudbu i text a věřím, že budu postupovat dál. Moc by mě lákal muzikál, hrála jsem v Bídnících, tak snad mi to jednou vyjde a budu si moci zahrát nějakou větší roli,“ řekla maminka dvou dětí, zpěvačka Magdaléna.

Druhým kmotrem nového alba byl Roman Vojtek (43). Ten, nejenže se zhostil své role s grácií, ale i při minikoncertu Magdalény si se svou přítelkyní Petrou Vraspírovou docela i lehce zatrsal. Chytlavá muzika a netradiční texty rozdováděly i přítelkyni Bohuše Matuše Nikolu, která si střihla pár tanečních kreací, a v lidu nenechala ani Martina Písaříka a řadu dalších známých tváří.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

1. 3. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.