(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Voňavá zpěvačka Leona Gyöngyösi inspirovala španělského designéra. Co spolu mají společného?

Zpěvačka Leona Gyöngyösi s úspěchem sbírá plody své pěvecké práce, na které neustále tvrdě pracuje. Od patnácti let, kdy poprvé vstoupila do showbyznysu s triem New Golden Kids, si Leona našla svoji parketu v gospelu a svoje snažení nyní dotáhla zase o krůček dál. Krásou a šarmem zpěvačka zaujala i španělského designéra Daniela Josiera a stala se tváří značky parfému, který tento všestranný umělec vytvořil.

„Ano, to je pravda. Stala jsem se tváří této exkluzivní značky parfémů. Všemu napomohla náhoda, kus štěstí a samozřejmě gospel. K tomu mají Španělé hodně blízko,“ s úsměvem sdělila Leona, která má po svých maďarsko-slovenských předcích v sobě hodně akční krev.

„Koncem dubna odjíždím do Ameriky domluvit další spolupráci s gospelovým sborem, který si se mnou zpíval na mém loňském adventním koncertu Gospel Night v Betlémské kapli. A samozřejmě také jedu nasbírat zkušenosti, inspiraci a provětrat angličtinu. Do té doby ale ještě musím stihnout mé dva koncerty Velikonoční Gospel Night v Mostě a v 17. 4. v Praze, dokončit písničku, na které pracuji s Eliškou Mrázovou a ještě pár věcí. Je toho dost, ale mám z toho radost,“ vypočítávala Leona své povinnosti do odjezdu za velkou louži, kam si poveze i parfémy Daniela Josiera, které jí vzaly za srdce.

Parfémy se líbily i módnímu stylistovi Kájovi Pavlíčkovi, který se s vůněmi také seznámil. 

„Všeobecně oceňuji u parfému originalitu a tu jsem tu našel. Zajímá mě, jakým způsobem se návrhář dopracoval k harmonii vůní. Odstíny vůní jsou velice pestré, proto jako stylista si je dovedu představit jak ke společenskému, tak i volnočasovému, téměř sportovnímu outfitu. Spíš ale záleží, co komu sedne a hlavně, jestli daná vůně pasuje k osobnosti daného člověka,“ ohodnotil Kája Pavlíček řadu parfému Daniela Josiera, kterou měl možnost poznat v parfumerii v pasáži U Nováků. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 3. 2017 13:56 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.