(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Vousy jako Walda Matuška sice nemá, ale hajného v Trháku si Bořek Slezáček na Broadway rád střihne

Bořka Slezáčka jsme zahlédli v Divadle Broadway na konkurzu do muzikálu Trhák. Jak nám sám prozradil, aspiroval svým výkonem na roli hajného Kaliny. Nyní je již jasné, že Bořek porotu zaujal a v muzikálu Trhák si roli Kaliny od října zahraje. A ačkoli v žádném muzikále v Divadle Broadway herec nikdy neúčinkoval, nejedná se o první spolupráci.

„Já jsem v Divadle Broadway začínal před asi šestnácti lety jako produkční a od té doby jsem se bál tam jít na konkurz. Nicméně od letoška hraju v Kleopatře Caesara, a tak snad ledy pukly a já našel odvahu zajít se podívat, zda by neměli pro mě roli v připravovaném projektu Trhák. Ten původní film je pro mne samozřejmě kultovní a generační záležitost a strašně mi záleželo na tom, abych tu roli, pro kterou jsem si šel, taky dostal. No, stalo se,“ prásknul nám Bořek.

Na svou novou muzikálovou roli se opravdu těší, na konkurzu ze sebe vydal maximum.

„Mívám na konkurzech hroznou trému, ale tady byla ambice silnější než strach. K mé obrovské radosti se to povedlo a já si v připravované divadelní verzi slavného filmu zahraju toho hajného, co měl tři dcery a dalo mu dost honičku je uhlídat. Teda, on je vlastně neuhlídal, ale to je jedno. Ve filmu toho hajného hraje Walda Matuška a to je taková velká čest pro mne,“ prásknul nám oblíbený herec.

V roli hajného Kaliny se bude Bořek alternovat s muzikálovým matadorem Josefem Vojtkem. V dalších rolích se objeví například Dana Morávková, Miroslav Etzler, Martin Dejdar nebo Michal Kavalčík

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

12. 4. 2018 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.