Foto z natáčení filmu Všechno nebo nic: Táňa Pauhofová (Zdroj: Indigo Film ) 5x FOTO

Všechno nebo nic: Vzniká nový film podle nejprodávanější slovenské autorky

Záběry, ve kterých nechybí taková jména jako Táňa Pauhofová, Klára Issová, Ondřej Sokol, Zuzana Kronerová nebo Luděk Sobota, začala v sobotu 9. dubna třetí etapa natáčení česko-slovensko-polského filmu s názvem Všechno nebo nic. 

Příběh na motivy knihy úspěšné slovenské spisovatelky Evy Urbaníkové, která svými romány ze života dokázala zaujmout už statisíce čtenářů a sama je vydává ve vlastním vydavatelství, začal štáb točit už v roce 2014. Další část se točila v roce 2015 a kvůli pracovním závazkům některých herců a členů štábu se tak dotáčí letos v dubnu a v květnu. 

Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké… 

Hlavní roli Lindy ztvárnila Táňa Pauhofová, její kamarádku Vandu Klára Issová. Do ústřední mužské role byl obsazen známý a uznávaný polský herec Michal Žebrowski, osudy hlavních hrdinek však také zamotá například Ondřej Sokol, Petra Hřebíčková a další.  

Snímek, za jehož scénářem stojí kromě samotné spisovatelky také režisérka filmu Marta Ferencová, má ambice být zajímavou vztahovou komedií a do českých, slovenských a polských kin by měl přijít 24. listopadu 2016. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 4. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.