Než se svěří Mahulena Bočanová někomu do rukou, musí vše sama prozkoumat. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Všetečná Mahulena Bočanová se rozhodla prozkoumat zubní vrtačku: Co tím sleduje?

Bez problémů proběhlo stomatologické vyšetření Mahuleny Bočanové (48) a její dcery Márinky (14), holky už jsou veliké, a tak je obava ze zubaře minimální.

„Zubař nebo paní zubařka nás neděsila. Nemáme žádný problém a při zvuku vrtačky rozhodně neomdléváme. Já jsem se jen objednala na bělení zubů a chtěla jsem, aby totéž udělali dceři, ovšem bělení se bohužel provádí až od osmnácti let, takže si Márinka počká,“ uvedla Mahulena.

To moderátorka Štěpánka Duchková (42) to se svými šestiletými dvojčaty Honzíkem a Adamem úplně snadné neměla. Musela synům slíbit lízátka, aby s ní ke stomatologovi na prohlídku vyrazili.

„Kluci jsou hrdinové, ale přeci jen když se dozvěděli, že půjdeme za odborníky, kteří jim sáhnou na zoubek, jemnou nervozitu jsem u nich cítila. Slib sladkostí je ovšem přesvědčil, že pravidelná kontrola u zubaře je důležitá a nadmíru prospěšná,“ vysvětlila Štěpánka, která svůj chrup rovněž na chvíli svěřila do rukou zdejší odbornice. Nic zásadního se ovšem neobjevilo, takže návštěva skončila jak pro dospělačku, tak i pro její potomky v pohodě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 11. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.