Petr Kolář (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Vstup přísně zakázán! Tady sedím já, Petr Kolář!

Zpěvák Petr Kolář má tři děti a na dětské prostředí je zvyklý. Proto mu nevadil rodinný ráz TenTaToFestu na pražské císařské louce.

„Dětské prostředí mi rozhodně nevadí. Mám ještě šestiletého syna, který je zatím hravý. Křik a zlobení k dětství patří. Sám jsem nebyl jiný" směje se charismatický zpěvák. 

Vyloženě rodinné a romantické prostředí na břehu Vltavy, Petr letos asi už moc nezažije. Čeká ho plno koncertů a jiných festivalů, ale spíše v rockovém duchu.

Zpěvák, který má pověst velkého svůdce o sobě tvrdí, že je sice romanticky založený, ovšem nemá rád klasická klišé. Večeře při svíčkách mu opravdu nic neříká. 

„Pro mě je romantika to, když s někým jedu třeba na hezký výlet. To mám rád a těším se, že to opět zažiju" svěřil se a přiznal také, že naposledy opravdu, až bolestivě zamilovaný, byl ve čtrnácti. 

„Tím nechci říct, že bych své manželky nemiloval," zdůraznil. 

Nikdy by si prý nevzal nikoho, do koho by nebyl zamilovaný, ale jako dospělý, vše vnímal jinak a víc pragmaticky. Není rád sám a vedle sebe má rád člověka, který je příjemný a se kterým je mu dobře. Se slovním spojením "velká zamilovanost" je zatím opatrný.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

.

21. 6. 2016 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.