(Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Vyhládlá Zedníčková a nový pár šoubyznysu Řepka a Kristelová: Co mají společného?

Svoje chuťové buňky neudržela na uzdě herečka Lucie Zedníčková. Došla si na slavnostní VIP premiéru akčního filmu John Wick 2 v hlavní roli s Keanu Reevesem a ještě než v sále zhasla světla, pustila se do zásoby popcornu.

V Cinema City Nový Smíchov nebyla jediná, kdo si chtěl film užít s pořádnými zásobami dobrůtek. Pozvání pořadatelů premiéry do sálu 4DX, který je nabitý speciálními efekty, přijal například rýsující se nový pár šoubyznysu Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová, Ben Cristovao, Míša Nosková, Štěpánka Duchková s manželem, Veronika Procházková Chmelířová, manželé Jančaříkovi, Barbora Mottlová, Pavel Plecháč, Jan Antonín Duchoslav a další. 

Pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 premiéru akčního filmu John Wick 2 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 2. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.