Martina Pártlová s Nikol Štíbrovou usedly do kožených sedaček nádherného veteránu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Vyhrály snad v loterii? Koukejte, jaký luxusní veterán učaroval Pártlové se Štíbrovou!

Zpěvačka Martina Pártlová (36) s herečkou Nikol Štíbrovou (29) si nenechaly ujít párty u příležitosti otevření historicky prvního showroomu amerického výrobce automobilů u nás, kde se představovaly vskutku atraktivní vozy.

Středem zájmu těchto dvou kamarádek byl krásný veterán Ford Mustang z roku 1965. Martina si u „staříka“ nejprve prohlédla, cože to má pod kapotou, prohrábla se motorem a teprve pak si vyzkoušela, jak by jí to slušelo za volantem. Nikol Štíbrová hned nato zabrala místo spolujezdce.

„Před pěti lety mi auto ukradl nenechavý spoluobčan, teď jsem tedy bez vozu, ovšem tohle fáro by mě motoricky i vzhledově maximálně vyhovovalo. Ovšem milion tři sta tisíc ještě naspořeno nemám, takže si budu muset počkat,“ nechala se slyšet Pártlová a přemístila se k o několik generací mladšímu bráškovi, který přijde o dvě stě tisíc levněji. 

„Hm, těžko vybírat. I tohle je parádní kousek. Ještě si to budu muset pár let v hlavě srovnat, než se rozhodnu, který to bude,“ se smíchem dodala zpěvačka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 10. 2015 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.