(Zdroj: TV Nova/Výměna manželek ) 7x FOTO

Výměna manželek: Jak zvládne mladá maminka rodinu s pěti dětmi?

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme, jak si poradí mladá maminka Mia v domácnosti s pěti dětmi, které v rodině vládnou a jestli se dokáže starostlivá Blanka přizpůsobit domácnosti, kde jsou už malé děti samostatné. 

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Blanka (40), Valentýn (31), Niky (12), Kristýna (12), Patrik (7), Max (5) a Saša (1,5). Na druhé straně se seznámíme s Miou (25), Michalem (32), Honzou (5) a Jájou (2), kteří žijí v Kladně.

Rodinu z Prahy přihlásil do Výměny manželek Valentýn, původem z Bulharska, který si přeje, aby se v jejich domácnosti méně křičelo. Navíc oba přiznávají, že se velmi podřizují dětem, které jsou díky tomu hodně rozmazlené.

Mia s Michalem nemají ve vztahu žádné velké problémy. Jediné co Mia řeší je to, že si jí Honza málo váží a musí všechno tisíckrát opakovat. V náhradní rodině bude řešit zejména závislost dětí na mobilních telefonech a tabletech. Došlo to až tak daleko, že některé z nich tráví s elektronikou až osm hodin denně a to se Mie nelíbí. Podaří se jí to změnit? 

 

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově. 

18. 9. 2018 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.