(Zdroj: TV Nova ) 14x FOTO

Výměna manželek: Slzy kvůli rozvařeným těstovinám!

V dnešním díle Výměny manželek uvidíte, jak si Markéta užije pobyt v norské domácnosti, kde se děti vychovávají tak trochu jinak a jestli si poradí Vendula v české domácnosti, kde je, jak tatínek říká, desinfekce na prvním místě.  

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Norska, kterou tvoří Vendula (29), Vlasta (44) a Melichar (7). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (28), Tomášem (27) a Tomášem (11 měsíců), kteří žijí v Teplicích.

První rodinu do Výměny manželek přihlásila Vendula, která se do Norska přestěhovala za svým manželem před šesti lety. Vlasta podle ní nic nedotáhne do konce a ona by podle něj zase mohla více uklízet. Druhá rodina se přihlásila spíše ze zajímavosti a myslí si, že je to více stmelí. Úklid je v teplické domácnosti na prvním místě. Markéta bude z cesty do Norska trochu nervózní.

Její náhradní manžel pak bude lehce rozčarovaný z toho, že Markéta neumí vůbec vařit. Dokonce zkazila i těstoviny, když jí to Vlasta vytkl, začala hned brečet. Jak celých deset dní dopadne?

V tomto díle uvidíme, jak si Markéta užije pobyt v norské domácnosti, kde se děti vychovávají tak trochu jinak a jestli si poradí Vendula v české domácnosti, kde je, jak tatínek říká, desinfekce na prvním místě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

 

 

12. 2. 2020 13:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.