Kateřina Klausová vyměnila golfové hole za kolo. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Vymění Kateřina Klausová kolo za golfové hole? Jak jsou na tom s cyklistikou ostatní?

Lenošení prostě nemusí. Má ráda pohyb a vyrazit si na kole je její oblíbená kratochvíle. A proč by ne? Jednak jí cyklistika baví a pak si na kolo sedá i proto, že její přítel Ondřej tuhle disciplínu provozoval závodně a ani dnes se bez zmíněného dopravního a relaxačního prostředku neobejde.

„Není to ovšem jen o jízdě na kole, ale s chutí si i zalyžujeme, máme rádi golf a ani tenis nám není vůbec cizí. Bez sportu si náš společný život, který trvá už dva roky, a oba věříme, že je natrvalo, už nedokážeme představit,“ svěřila se moderátorka Petra Svoboda (33) na slavnostním otevření showroomu bicyklů Favorit ve Vinohradském pavilonu. Ne každý z účastníků akce byl ovšem zarytým sportovcem.

Třeba Kateřina Klausová (23) prozradila, že donedávna jí dvoustopá vozítka nic moc neříkala, ale když obhlédla novinky rozhodla se, že se přeci jen cyklistice bude věnovat víc, než doposud. To ovšem neplatí pro Pavla Vítka (52) a Janise Sidovského (48). Tahle partnerská dvojka si jízdu na kole užívá, i když rozdílně. Janis přiznal, že kouzlu jízdy na velocipedu podlehl s dvacetiletou přestávkou teprve nedávno a míní ve svých „dálkových“ jízdách pokračovat. Jeho partner je naopak vášnivým jezdcem, ale ne na sinicích. Preferuje především projížďky v terénu a hlavně po lesních cestách necestách.

Všem na frak by zřejmě díky své vitalitě dala téměř devadesátiletá herečka Zdenka Procházková. Ta nejenže o cyklistice dokázala zasvěceně pohovořit, ale využila příležitosti a osobně si vyzkoušela, jak by jí to na obnovené premiéře kol Favorit slušelo a šlo.

„Jízda na kole byl kdysi můj oblíbený koníček. Samozřejmě, teď už je to tak trochu historie, ale po dnešní předváděčce váhám, zda se do sedla alespoň na chvíli opět neposadit. No, uvidím…,“ nechala se slyšet herečka a s úsměvem a neskrývaným potěšením se pustila do testování dvoukolové novinky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 2. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.